FOTOGRAFIA BIZNESOWA

Niezwykle ważna, a tak często niestety lekceważona część wizerunku firmy. A przecież przy stosunkowo niskich nakładach, fotografia biznesowa może się przełożyć na wyraźną zmianę wizerunku firmy i postrzegania jej na rynku. Państwa klienci, kontrahenci, współpracownicy, ale również np. dziennikarze i co równie ważne - konkurencja - chcą, a nawet powinni wiedzieć, jak wygląda ktoś kto zarządza Państwa firmą, jak wyglądają Państwa pracownicy.

W ramach usługi oferujemy Państwu wykonanie sesji zdjęciowej w siedzibie Państwa firmy. Niezależnie od ilości pracowników podejmiemy się wykonania portretów biznesowych, zdjęć grupowych czy sytuacyjnych, które mogą być użyte np. na firmowej stronie www, w publikacjach prasowych, na portalach zawodowych, dołączone do CV, ale w razie potrzeby również wydrukowane w najwyższej jakości. W przypadku sesji firmowych zawsze dostosowujemy się do oczekiwań klienta. Dotyczy to takich cech portretu jak rodzaj kadru, tło, charakter zdjęcia. Oczywiście zawsze staramy się maksymalnie służyć doświadczeniem i radą. Zdjęcia możemy wykonać w siedzibie Państwa firmy, w dowolnych warunkach, cały niezbędny sprzęt oświetleniowy i inne niezbędne akcesoria (np. tło fotograficzne) przywozimy zawsze ze sobą.

Zdjęcia poddawane są selekcji oraz profesjonalnej postprodukcji i retuszowi, co sprawia, że wyglądają Państwo zawodowo, zdrowo i po prostu bardzo dobrze. Gotowe zdjęcia przekazujemy Państwu w formacie JPG, w formie folderu (zabezpieczonego hasłem) na naszej stronie lub na płycie CD/DVD. Format i jakość zdjęć pozwalają na dowolną formę prezentacji. Nie przekazujemy zdjęć bez obróbki. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć przykładowe realizacje portretów biznesowych.

Warto zadbać o wizerunek firmy, który procentuje i jako pierwszy przyciąga klientów.

Odległość nie jest dla nas żadnym problemem, bo jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

Mamy nadzieję, że wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów i przedstawienia pakietowych opcji cenowych oraz przekazania informacji dotyczących sesji lub umówienie się na zdjęcia próbne. W przypadku dłuższej współpracy zapewniamy atrakcyjne rabaty.

Wystawiamy faktury.

FOTOGRAFIA PORTRETOWA I OKOLICZNOŚCIOWA

Pozwól nam utrwalić szczególne momenty Twojego życia i dostarczyć Tobie i Twojej rodzinie niezapomnianych wspomnień. Nasi fotografowie pozwalają uzyskać zachwycające portrety i sprawiają, że sesje fotograficzne zarówno w studio jak i w plenerze to wspaniała zabawa.

Co dzień robisz setki zdjęć telefonem - wiemy - sami tak robimy. Jednak pozwól sobie czasem na odrobinę luksusu jakim są profesjonalne, pięknie wykonane, poddane postprodukcji zdjęcia. Przygotujemy Cię do sesji, zadbamy o Twój piękny wygląd, uśmiech i dobre samopoczucie. Jesteśmy przekonani że efekt końcowy zachwyci Ciebie, Twoją rodzinę i znajomych.

Fotografia portretowa to również świetny prezent dla Twoich bliskich, znajomych, kolegów z pracy czy nawet dla szefa: zamów dla nich sesję.

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA / REKLAMOWA

Fotografia produktowa jest dziedziną fotografii wykorzystywaną przez każdą branżę znajdującą się na rynku, wszyscy - często nieświadomie - potrzebujemy zdjęć które będą reklamą naszego produktu/usługi. W przypadku nowo powstającej firmy szczególną uwagę należy przywiązać do reklamy, zwłaszcza tej w formie fotografii. Wbrew pozorom nie jest to wielki wydatek, a zyski zdecydowanie przewyższą niewysoki koszt naszej usługi.

Specjalizujemy się również w fotografii reklamowej z przeznaczeniem do katalogów, kalendarzy, folderów, stron internetowych itp. Zapewniamy obsługę sesji zdjęciowych na potrzeby magazynów mody, producentów i projektantów odzieży, obuwia i dodatków. Na stałe współpracujemy z profesjonalnymi modelkami i modelami, stylistami i wizażystami.

Gwarantujemy Państwu profesjonalne sesje zdjęciowe i konsultacje w celu osiągnięcia jak najlepszej prezentacji Państwa produktu.

ANIMACJA OBROTOWA 360

Fotografia obrotowa jest formą przedstawiania produktów w sposób maksymalnie realistyczny. Przy stale wzrastającej prędkości Internetu i coraz większej liczbie osób kupujących on-line, umieszczanie prezentacji 360 na stronach internetowych staje się standardem nowoczesnego e-commerce. Prezentacje te na Państwa stronach internetowych pozwalają klientom interaktywnie oglądać produkty z każdej strony oraz zbliżać tak, jakby oglądali je na żywo.

Zakres możliwości fotografowania 360 rozciąga się od drobnych przedmiotów typu biżuteria, poprzez gadżety, zabawki, artykuły dla dzieci, elektronikę, antyki, RTV/AGD, obuwie, odzież i dodatki aż po sesje obrotowe z udziałem modelek.

Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiednim przedstawieniem produktu zachęcić Państwa klientów do jego zakupu.

VIDEO I MULTIMEDIA

Krótkie filmy reklamowe to świetny sposób na przyciągnięcie i zaciekawienie klienta. Główną zaletą takiej formy reklamy i prezentacji produktu jest pokazanie go w pełnej okazałości. Filmy produktowe dają nowe możliwości jakich nie daje nam np. fotografia produktowa, chociaż oczywisty jest fakt, że ciągle nic nie jest w stanie jej zastąpić. Dzięki krótkim filmom reklamowym klienci mają pełne i właściwe wyobrażenie o produkcie, mogą łatwiej i szybciej podjąć decyzję o zakupie.

Obecnie zancząco wzrasta popularność promowania towarów i usług poprzez filmy produktowe.

Przyciągnij klienta pełnym profesjonalizmem oraz prześcignij i zaskocz swoją konkurencję, pomożemy Ci w tym, zapraszamy.

email: info@prestigephoto.pl | telefon: +48 880 034 725 | copyright © 2017 Prestige Photo

PORTRET | PRODUKT | FILM
KONTAKT | INFORMACJE